Nasıl uzman olurum?

Uzman olmak istiyorum, bilgim var ama pro degilim.

toprakbra11 toprakbra11 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternet üzerimden sürekli makaleler okuyacan yerli yabancı. Kendini daha da geliştirmek için uzmanim.net gibi form sitelerinde insanlara yardım edecen. İnsanların sorunlarını gerekirse sözlü gerekirse uzaktan bağlanıp yardım edecen fakat konuyu iyice araştırıp bunları yapacan. Bir çok problem birbirine benziyor ayrıca çoğunun çözümü kolay fakat bana kolay geliyor olabilir. Araştırmadan bir işin ustası olunmaz ve bu konuda çalışmadan.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Dedigin herseyi yapıyorum ve ben burda uzman olmak istiyorum toprakbra11 2 yıl önce
    • Herkes uzman olabilir fakat insanlara çözüm yazman gerekiyor. @toprakbra11 darkcrak 2 yıl önce
    • Çözümleri sakın kopyala yapıştır yapma kendi cümlelerin olmasına dikkat et @toprakbra11 darkcrak 2 yıl önce
    • Tamam peki olcakmıyım toprakbra11 2 yıl önce
    • Çözümünü bildiğin çözümlere çözüm yazabilirsin sorun yok @toprakbra11 darkcrak 2 yıl önce

    Olabilirsin. Bildiğin konularada cevap yazarsın. Bilmediklerine yazmazsın. Copy-paste yapmamaya dikkat et. Copy-paste emek hırsızlığıdır ve uzmanim.net kurallarında da belirtildiği üzere yasaktır.

    https://uzmanim.net/hakkinda

    Burayaa bir göz at.

    hydra hydra (3800)