.nasoh virüsü

fotoğraf dosyalarıma virüs bulaştı .nasoh uzantısı ile değiştirildi tekrardan .jpg ye çevirdim fakat açılmıyor bu virüse ne yapabilirim?

sefa3506 sefa3506 (1)
4 yıl önce sordu

  • Bilgisayarına fidye virüsü bulaşmış darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

.Nasoh uzantısı STOP (DJVU) Ransomware yani Fidye yazılımına ait bir uzantıdır. Şuan için  .Nasoh uzantılı şifreli dosyaların şifresini çözmek (para ödemeden) mümküm değil.

Stop fidye virüsü nedir, stop fidye virüsünün şifreleri çözmek mümkün mü?

Fidye virüsü nedir?

Fidye virüslerinden nasıl korunurum: https://uzmanim.net/soru/fidye-viruslerinden-nasil-korunurum/54051

alattin alattin (16999)
4 yıl önce cevaplandı

    Fidyeyi vererek çözülebiliyor ancak ne kadar güvenilir orası tartışılır.

    infinity infinity (402)