Ne yaptıysam v9-eu.com kurtulamıyorum

Merhaba.  Yine  ben  ve  yine  yardımınıza  çok  çok  ihtiyacım  var ...
Artık  çekinir  oldum  açıkçası  fakat  bu  sefer  gerçek  çok  fazla
çaresizim ...  Yine  arama  motorlarıma  bir  eklenti  tebelleş  oldu
ve  ne   yaptıysam  kurtulamıyorum   ve  çıldırmak  üzereyim...
Eklentinin  adı  v9-eu.com   bu  konu  hakkındaki   açıklamalarınızı
buldum  ve  hepsini  adım  adım  hem   defalarca  yaptım  fakat  yok
işe  yaramadı...
Ne  yapacağımı  bilmiyorum ...  inşallah  tavsiye  edebileceğiniz  başka
bir   yol  vardır  ve   beni  kurtarır  şu  iletten ...

mat7 mat7 (336)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    v9-eu.com kaldırma, v9-eu.com tarayıcı korsanı nasıl kaldırılır?

    bu linkte anlatılanlar kesin çözümdür

    Sorun devam ediyorsa Facebook'tan mesaj atın uzaktan kontrol edelim, çözümde bir hatamız varsa düzeltelim.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

    • inşallah çözülür hemen deniyorum mat7 9 yıl önce
    • şimdi baktım fakat bahsettiğim gibi ben bu dediklerinizin hepsini zaten defalarca yaptım fakat durum aynı ... mat7 9 yıl önce