Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.     sormasus7@gmail.com     facebook mu aç  teşekkür ederim ? ?

pekel pekel (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bir de ne anlatmak istediğini anlayabilsek ne güzel olacak. Derdini bizim anlayacağım şekilde anlatmalısın. Yoksa sana yardımcı olamayız.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Facebook doğrulama için yolladığınız bilgileri kontrol etmek için sizi bekletiyor onlar kontrol edene kadar bekleyin 2 3 gün kontrol bittikten sonra ulaşabilirsiniz.

      Kimlik bilgilerini göndermen gerekiyor doğru şekilde gönderdiğinizden emin olun uygun şekilde yaptığınız zaman seri şekilde geri dönüş yapılacaktır

      @pekel

      bl4lev bl4lev (790)
      4 yıl önce cevaplandı

      • teşekkürler pekel 4 yıl önce
      • Sürekli kimlik istiyor bilgileri veriyorum ama sonuç değişmiyor bana yardım edin. teşekkür ederim anlayaşınız için. Hesabıma giriş yapılmıyor 2 yıldır uğraşıyorum böyle bir bilgilendirme geliyor: Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. pekel 4 yıl önce
      • kimlik doğrulamayı bilmiyorum sıkıntı orda pekel 4 yıl önce
      • eskiden bunun yerine kimlik doğrulama geliyordu şimdi bu yazı geliyor ? Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız. pekel 4 yıl önce

      bekliyorum 2 gün oldu

      pekel pekel (1)