Neden  windows 7 yi  windows 10  a  çevirmiyor otomatik olarak  güncellemiyor?

Neden  windows  iştim  sistemlerini  otomatik güncellemiyor?

Yani windows 7 yi  windows 10  a  çevirmiyor otomatik olarak  güncellemiyor?

Sorumu anlatabildim mi bilmem ?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @mat7 bir kez daha aynı soruyu sormuşsun bu sitede

    Windows 10'a yükseltme nedir ?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Tam aynı soru değil bence. Üstelik 4, yıl olmuş unutmuşum mat7 4 yıl önce
    • Tam aynı soru değil bence . Ayrıca o.soruyu soralı 4 yıl olmuşum unutmuşum. Rahatsız ettiysem kusura bakmaın. @darkcrak (2764) mat7 4 yıl önce
    • Kusur bakmadım insanlık hali unutulur @mat7 darkcrak 4 yıl önce
    • @qdarkcrak (2764) teşekkürler. mat7 4 yıl önce
    • :) @mat7 darkcrak 4 yıl önce
    • Ben cep tlfonumdan size soru yazamıyorum. Her şeyi yapıyorum ve kaydete tıklıyorum kaydette çember dönüyor fakat sorum kaydolup devreye girmiyor. Bilgisayarda bu sorun olmuyor. Bu nedir acaba ? @darkcrak (2764) mat7 4 yıl önce
    • Güncel mi google :/ @mat7 darkcrak 4 yıl önce
    • Ayrıca ön belleği temizlemende fayda var google nin darkcrak 4 yıl önce
    • Evet güncel ve temiz . Sizde bir deneyin . @darkcrak (2764) mat7 4 yıl önce

    Bu kişisel mesele, isteyen Windows 7 kullanır, isteyen Windows 10. Kimseyi zorla Windows 10'a güncelleştiremezsin. Windows 7'den sonra, Windows 8 var, Windows 8.1 var. Windows 7 ile Windows 10 ikisi ayrı işletim sistemi, güncellemek ile Windows 10'a yükseltemezsin. İkisinin birbirinden farklı işletim sistemi. Kimisinin sistemi Windows 10'a yetmeyecek, kimisi Windows 10 kullanamayacak.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu işin özünde bilgisayarınızı değiştirin demek var aslında değil mi ? @hydra (682) mat7 4 yıl önce
    • Yani bir nevi sizi yeni bilgisayar aldırmak ve windows 10 işletim sistemi kurdurmak. hydra 4 yıl önce