neden wireless (wi-fi) yükleyemiyorum

setup.exe ye tıklıyorum wireless in kendisini kuruyor Yan uygulaması olan 3 Tane programı yüklemiyor onlar yüklenmeyincede wifi sürücüsü düzgün yüklenmiyor

Şimdi yükleniyor Cisco EAP-FAST yazısı öylece duruyor Ağ Bağdaşcılarında sorunmu var

işletim sistemi win 8 pro 64 bit

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gönderdiğiniz ekran görüntüsünde wireless adaptör düzgün kurulmuş görünüyor.  Aynı zamanda kablosuz ağa bağlısınız. Sorurunuz nedir?

    Setup.exe diğer programları arka planda otomatik kuruluyordur. Kablosuz ağ sürücüsü bunları kendi kullanıyor olabilir.  Yani her şey normal görünüyor.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Sorunum hakan bey  wireless i neden kuramiyorum aynen laptopum wireless i otomatik olarak kendisi görüp bağlanıyor el ile ondanmı yuklmemiyor yoksa kurulum aşamasında 2 secenek sunuyor 1 i şuan ki ayarları kurun diğeri asagidaki  güncelleme yi kurun bundanmı daha önce böyle degildi çünki

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)