Need for speed rivals de tam ekran sorunu

Merhabalar, oyun oynamayı severim. Özellikle call of duty ghost gibi grafik çözünürlükleri iyi olanları. Ve bu Rivals de nfs serisinin en son çıkan oyunudur.

Oyunda ilk başta piyasaya çıkan crackli versiyonunda rusça idi. Başka bir dil seçeneği yoktu. Yama yapılıp yeniden sunuldu. İngilizce, Almanca dilleri de eklendi.

Şuandaki sorunum oyunun tam ekran olmaması. Preference kısmında screen ayarı ekranımın destekledği son çözünürlükte(1920x1080). pencere olarak full screen seçili ama hiçbir şekilde tam ekran olmuyor.

Ben iki monitör kullanıyorum, diğerine yüzde 5 oranında taşıyor görüntü. Farklı oyunlarda böyle bir sorun yok sadece bu oyunda var. Sizce nedendir? Need for speed rivals de tam ekran sorununun çözümü nedir? Yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla...

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tuhaftır ama TeamViewer varsa bilgisayarınızda ve açıksa bundan kaynaklanıyormuş. Need for speed rivals forumunda Need for speed rivals tam ekran sorunu yaşayan pek çok kullanıcı TeamViewer'ı kapatarak sorunu düzeltmiş.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      merhaba, gerçekten çok tuhaf teamviewer ı kapatınca çözüldü. Ama anlamadığım şu nasıl bir bağdaşıklık var aralarında yani muhtemelen teamviewer bağlantı sırasında çok iyi görüntü değil, çok iyi hız önemli olarak işlem yapar ve bazı grafik desteklerini kısar. Sanırsam bu yüzden açık olduğundan her an bir bağlantı olucakmış gibi bazı uygulamarlı kısıtlıyor. Bu sonuçtan çıkardığım yanıt bu. Teşekkür ederim hakan bey iyi çalışmalar.

      laboustasarim laboustasarim (693)