Need for Speed Sistem Gereksinimleri

Need for Speed 2015 PC Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Sistem Gereksinimleri

Need for Speed 2015 Sistem Gereksinimleri

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    2015 yılının son döneminde PS4 ve XBOX One için çıkış yapan Need for Speed, 15 Mart tarihinde PC için geliyor. Konsollara göre çok daha üst seviye grafikler barındıracak olan Need for Speed PC versiyonu aynı zamanda konsol sürümünde olmayan birçok yeni özellik ile beraber geliyor.

    Need for Speed'in PC versiyonu konsollardan farklı olarak 4K çözünürlükmanuel vitesdireksiyon desteği gibi özellikler ile karşımızda olacak. Aynı zamanda Need for Speed'in PC versiyonunda FPS sınırlamasının olmayacağını da belirtelim.

    Ek olarak Origin Access üyelerinin Need for Speed 2015'i 10 Mart tarihinde kurabilecekler. İşte merakla beklenen Need for Speed'in sistem gereksinimleri.

    - Need for Speed Minimum Sistem Gereksinimleri

    • Intel Core i3-4130 veya eşdeğer işlemciler
    • 6 GB RAM
    • NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB) veya eşdeğer ekran kartları
    • 30 GB depolama alanı
    • 64 bit Windows 7

    - Need for Speed Önerilen Sistem Gereksinimleri

    • Intel Core i5-4690 veya eşdeğer işlemciler
    • 8 GB RAM
    • NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD Radeon HD 290 (4 GB) veya DirectX 11 destekli daha yüksek ekran kartları
    • 30 GB depolama alanı
    • 64 bit Windows 7 ve üzeri veya tercihen Windows 10

    Need for Speed PC tanıtım videosunu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

    Need for Speed - PC Reveal

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      genel olarak soruyorum herhangi bir oyunun leptopumda oynayıp oynayamayacağımı nasıl anlarım? Sistem işinden zerre kadar anlamıyorum.

      efe efe (65)
      8 yıl önce cevaplandı

        Bilgasayarının sistem özelliklerini yazarsan oyunu oynayıp, oynayamacağını söyleyebiliriz.

        enes7534 enes7534 (13)