Nerden alışveriş yapmalıyım

Merhaba arkadşalar ben arda bugün sizlere bir konuda değinmek istiyorum konuda gördüğünüz gibi nerden alışveriş yapmalıyım.Evet arkadaşlar benim bir dükkanım var ve ona eski püskü bir tane bilgisayar alıcam ama windows 95 windows 98 gibi bir şey ben ebay adlı sitede buldum gayet doları tl ye çevirsem bile maddi durumumu aşmamakta.

yeni nesil bilgisayarlara gerek yok bu sadece iş için ve nostalji ne gibi siteler önerirsiniz ebay size göre güvenilirmi

ebaydan kendiniz bizzat alışveriş yaptınızmı eksik parça varmı menmunmusunuz yardımcı olabilirmisiniz hiç internetten alışveriş yapmadım.(Lütfen o tür bilgisayarın nesilleri geçti vb şeyler yazmasanız daha iyi olur)

Fikirlerinizi bekliyorum

ardaq ardaq (-85)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nova bilgisayar diye site var oradan bakabilirsiniz ?

    peki bütçeniz nedir bilgisayarı almak için ?

    alışveriş için ben yine araştırayım.tekrar yazarım buraya.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    7 yıl önce cevaplandı

    • yardımın için teşşekür ederim bilgisayar buldum ardaq 7 yıl önce
    • @ardaq hım tamam rica ederim.. Hayırlı olsun bilgisayar. tekrar yardıma ihtiyacın olursa ben buralardayım :) eyvllah. ybaskin34 7 yıl önce