Nereye tıklasam editlemeye geçmiş gibi görünüyor

Chrome tarayıcıda nereye tıklasam imleç orada yanıp sönmeye başlıyor. Sanki orayı editleyebilirmişim gibi oluyor ama yazı da yazamıyorum. Mesela Youtube'de video başlıpına tıklıyorum tıkladığımda böyle editlemeye geçmiş gibi görünüyor ve yazmaya çalıştığımda da yazamıyorum yani editlenmiyor sadece öyle gözüküyor ve youtubedaki videoların yanına bile tıklasam öyle çizgi gelip gidiyor videonun yanında kocaman.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome tarayıcısında tıkladığın alanda imleç çıkıyor ve o alan düzenlenebilirmiş gibi görünüyorsa Klavye Gözatma özelliğini açmışsın demektir.

    Klavye Gözatma özelliği ile sayfada klavye üzerinden gezinmek mümkün oluyor. Bu özelliği kapatmak için Chrome açıkken F7 tuşuna basmalısın. Özelliği tekrar açmak için yine F7 tuşuna basmak gerekiyor.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler bende de vardı klavye gözatma yüzünden aşağı yukarı tuşlar çalışmıyordu, bunu kapattım çalışmaya başladı. @alattin ilkaybaki16 2 yıl önce
    • @ilkaybaki16 faydalı olmasına sevindim alattin 2 yıl önce