Nesa virüsü nasıl temizlenir? Şifreli dosyalar nasıl kurtarılır?

Nesa virüsünü temizleyecek ve dosyalarımı kurtaracak bir virüs programı tavsiyesi verebilir misiniz?İyi çalışmalar diliyorum

planck35 planck35 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nesa virüsünü temizlemek kolay ama şifreli dosyaların şifresini çözmek zor.

    Şuan için sadece Offline key ile şifrelenen .nesa uzantılı dosyaları çözmek mümkün.  Fidye virüsü: Offline Key Online key nedir? Dosyalarım Offline Key ile mi şifrelenmiş nasıl anlarım?

    Yukarıdaki kontrolü yap. Eğer Offline Key ile şifrelendiyse çözümü var.

    alattin alattin (16984)