.Net Framework 3.5 indirme hatası

Merhaba hocam bilgisayarım Windows 8.1 burda bazı oyunları ya da programları açamıyorum sebebi .NET Framework 3.5  indirmemi istiyor ve indir dediğimde bu resimde verdiğim hataları alıyorum 2 aydır uğraşmama rağmen yapamadım. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim hocam

emrehanmt22 emrehanmt22 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İnternet üzerinden indir.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hocam link v.s varmı ben bulamadım birkere indirdim onuda acmak için O programı istiyor sanırım emrehanmt22 8 yıl önce
    • https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=21 Buyrun. akif52 8 yıl önce

    hocam link v.s varmı ben bulamadım birkere indirdim onuda acmak için O programı istiyor sanırım

    emrehanmt22 emrehanmt22 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      En üstteki kutuya tık koy ve öyle dene.

      Senin bilgisayarında NetframeWork zaten yüklü. İşletim sistemiyle yüklü olarak geldi. Bu sebeple sen ayrıca yüklemek istediğin zaman resmini paylaştığın arabirim açılıyor. Yani sistem sana zaten yüklü ve bu ekrandan aktif hale getirmek gerekir diyor (bunu demek istiyor). Söylediğim kutuyu işaretle ve oyunları açmayı dene.

      Anladın herhalde.

      Not: Kutuya işaret koyduktan sonra alttaki "Tamam" düğmesinide tıklayacaksın.

      temmuz temmuz (12505)
      8 yıl önce cevaplandı

      • ben neden o resimleri koydum emrehanmt22 8 yıl önce
      • Hocam tama diyince dosyalar aranıyor diyor ve indir diyor ama resimdeki hatayı veriyor emrehanmt22 8 yıl önce
      • Bir şekilde silinmiş demek. İkinci resimde internete bağlanamadığın belirtiliyor. İnternet bağlantılarını kontrol et. Modemini ve bilgisayrını, her ikisinide kapatıp yeniden aç ve sonra tekrar dene. temmuz 8 yıl önce
      • hocam kaç defa denedim keşke olsa pc kapatıp yeniden başatıp denedim olmadı ama modemle pc aynı anda kapadıp acmadım onu denemedim emrehanmt22 8 yıl önce