Net Framework 4.0 windows özelliklerini aç veya kapada görünmüyor

pcye bir oyun yükledim ve oyunu açmak istediğimde 0xc0000142 şeklinde bir hata aldım internetten araştırdığımda net fremawork un 4.0 veya daha üst sürümünü yüklememi ve windows özelliklerini aç veya kapa sekmesinden onu seçmemin sorunu çözeceğini söylediler lakin net fremawort 4.0 ı yüklediğim halde windows özelliklerini aç veya kapa sekmesinde görünmüyor görünmeyen şeyi nasıl seçebilirim lütfen yardım edin hiçbir yerde bunun cevabını bulamadım

ilhamidemir46 ilhamidemir46 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İşletim sistemimiz nedir?

    .Net Framework Windows özelliklerini aç veya kapattan 4.0 yükleyemezsiniz.

    Microsoft .NET Framework 4 buradan indirin ve kurun. Bu yeterli olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Net Framework 4 indirdim ve kurdum sıkıntı orada değil windows özelliklerini aç veya kapat ta hala 3.5 görünüyor

      ilhamidemir46 ilhamidemir46 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • .Net Framework 3.5 görünmesi normal. 4 yüklediğiniz için oraya 4 gelmeyecek. Windows özelliklerini aç veya kapat bölümünde Windows kurulumu sırasında eklenebilecek özellikler gelir. Bunlar arasında Framework 4 yok. cemkara 9 yıl önce