.Net Framework Yükelenemiyor.

Merhaba arkdaşlar. dün .net framework hata verdiği için silip tekrar yüklemek istedim fakat sildik den sonra tekrar yükleye miyorum aşşağıdaki hata ile karşılaşıyorum. .net framework cleanup programı ile temizlik yapıp tekrar denedim sonuç yine değişmedi aynı hatayı almakta yım yardımcı olabilecek var mı acaba?

Hata resmi:

rapsy rapsy (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir program, bir uygulama hata verdiğinde, bir ayar bozulduğunda bunlar kaldırılmadan yada yeni düzenlemelere gidilmeden önce ve ilk olarak sistemi problem öncesine geri almak denenmelidir. Bu windows işletim sistemlerinde Sistem Geri Yükleme isimli bir windows aracıyla yapılır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Sistem Geri Yükleme ile sonuç alınamazsa o halde problemli program veya uygulamanin kaldırılması, sistemde yeni ayarlar ve düzenlemelere gidilmesi düşünülür. Ama ilk olarak Sistem Geri Yükleme aracını çalıştırarak çözüm sağlamak düşünülmelidir. Bu hem daha kolay hemde daha sonuç alıcı bir çözüm yoludur.

    temmuz temmuz (12505)