Neta HD340 mini uydu alıcısı

Mrb lar.Ben yaklaşık birkaç hafta önce "Neta HD340 mini uydu alıcısı" aldım..Kısaca bişe sormak istiyorum..Biss şifrelerini otomatik mi çözüyor,yoksa biss şifresi mi girmek gerek.Şifre girilmeliyse bununla ilgili menüyü bulamadım.internetten araştırdım 0+sat yapın falan filan vardı formlarda.Bunu da denedim olmuyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim..İlginize ve yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür eder,saygılar sunarım.İşleriniz kolay gelsin..İyi bayramlar..

farukhaseken farukhaseken (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    uzun ugraslar sonucu buldum bunu bendede neta hd300 var biss menusu 0+sat ile girilmiyor kardeşim

    Ayarlar a girip ekrana 1512 yazdiginiz zaman menu ye XCAM ayarları diye seçenek geliyor oradan girip biss yazma bölümüne ekleyebilirsiniz biss k.eyleri
    ekleme bölümünü de biraz degişik ekle tusuna kumadadan basip frekans yazan yere sadece frekansın basını yazıyorsunuz mesala 11775 h 27500 sadece 11775 yazip yaziyorsunuz ve sonra sid yazan yerede sifresini gireceginiz kanalin önce info suna bakın orda sid numarası yazıyor örnegin idman tv nin sid i 000B ve en sonda biss ini yaziyorsunuz aciliyor .... 2 haftadir arastırıyordum bunu birtürlü giremiyordum sonunda deneme yanılma yöntemiyle buldum ve paylastım... belkide bunu çözen olmustur ama kimse paylasmamıs lütfen arkadaslar birşeyi yaptıgınız zaman paylasınki insanlar aramasın ...

    djali01 djali01 (1)