Netflix benzeri ücretsiz film izleme sitesi var mı?

NETFLİX E BENZER ÜCRETSİZ BİR FİLM İZLEME PROGRAMI VEYA SAYFASI VAR MI İZLEMEYİ ÇOK İZLEDİĞİM BİR FİLM OLAN (FREE SOLO) FİLMİNİN TÜRKÇE DUBLAJLI VEYA ALTYAZILI HALİNİ İNTERNETTE BULAMADIM. YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

  • sadece alt yazılı olarak buldum filmi kemal00 5 yıl önce
  • ona da şükür, rica etsem link atabilir misiniz? veysi2023 5 yıl önce
  • https://www.kisa.link/LCnO buyur kemal00 5 yıl önce
  • teşekkür ederim veysi2023 5 yıl önce

Toplam 6 Cevap

Korsan saçma sapan sitelerden bende önceden dizi/film izliyordum artık netflix kullanmaya başladım  diğer sitelerden mecbur kalmadıkça izleme ama mesela bir diziyi  x siteden izliyordum bir kaç gün sonra o siteden kalktı başka bir siteden izlemeye başladım sürekli böyle şeyler olabiliyor yani sabit bir korsan site takip etmek yerine farklı sitelerden izlemek zorunda kalıyorsun netflix için bir taktik söyleyeyim 1 ay ücretsiz üye oluyorsun ya kredi kartın yoksa ininal kullan ininal hesabı aç kendine kart almana gerek yok sanal kart oluşturup o kartla netflixe ücretsiz 1 aylık üyelik açabiliyosun ama kartın içinde para olması lazım 1 lira 2 lira olması yetiyor yani gider bankamatikten 5 lira atarsın 1 ay hesap açıp kullanabilirsin netflixten ben 3 farklı hesap açıp 3 ay ücretsiz netflix kullanmıştım

umuttt umuttt (207)
5 yıl önce cevaplandı

  • yalnız tek bir kartla en fazla 1 defa ücretsiz kullanım hakkı veriyor veysi2023 5 yıl önce
  • ben 1 defa ziraat kartla ücretsiz açtım sonra ininalle farklı bir hesaba denedim olmadı, o zaman içinde para yoktu sanırım. veysi2023 5 yıl önce
  • ininalde bir hesapla 3 adet farklı kart oluşturabiliyorsun belki daha da fazla oluyordu ben ininalde 3 tane açtım 3nüde ayrı ayrı hesaplara ekleyerek netflixten kayıt yaptım :D umuttt 5 yıl önce
  • evet içinde para olması lazım para olmadan onaylamıyor kartı umuttt 5 yıl önce
  • süper, bunu da denerim , teşekkürler veysi2023 5 yıl önce

Netflix benzeri değil ama;

  • Dizibox
  • DiziMag
  • DiziAy

gibi siteler mevcut. Google'da adlarını aratarak linklerine ulaşabilirsin.

hakan hakan (15394)
5 yıl önce cevaplandı

  • Google'da değil'de Google'de olmaz mı "da"olmamış 😂 yine TDK iş başında darkcrak 5 yıl önce
  • yalnız bu sitelerde sadece dizi izlenebiliyor bana film izleme sitesi veya programı lazım. veysi2023 5 yıl önce

Her istediklerini bulabilir misin onu bilemeyeceğim ama birkaç tane ücretsiz film izleme sitesi paylaşayım.

  • Fullhdfilmizlesene.net
  • Filmizlevip.org
  • Filmmodu.com

Bu 3 siteye ek olarak Google'da "full hd film izle" kelimelerini aratarak çok daha fazla siteye ulaşabilirsin.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Netflix'e alternatif birşeyler arıyorsan... TVplus, ve BluTv'ye bakabilirsin. Aradığın filmlere buralardan bak. Eğer araştırırsan daha fazla platform bulabilirsin.

    ebuhasan ebuhasan (30)
    5 yıl önce cevaplandı

    • BUNLAR DA ÜCRETLİ PROGRAMLAR DEĞİL Mİ? BU TÜR PROGRAMLARIN ÜCRETSİZİ VAR MI ACABA? veysi2023 5 yıl önce
    • Bunun dışında tek seçeneğin, korsan! ebuhasan 5 yıl önce
    • anladım, teşekkürler veysi2023 5 yıl önce

    Netflix Ve Diğer Heryerde Yayınlanan Bütün Yabancı Dizileri Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Ve Orjinal Haliyle İzleyebileceğin Bir Tek Site Önerebilirim
    dizifilmsizle.com
    Ücretsiz İzle Ayrıca Kaldığın Yerden İzleme Olanağıda Var.

    mehmetbey mehmetbey (5)
    5 yıl önce cevaplandı

    Ben aşağıdaki siteyi öneririm. Korsan değil oljinal filmler.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)