Netflix "Bir hata oldu galiba. Beklenmeyen Hata" sorunu

Netflix'te you me her izleyecektim açılırken aniden hata verdi. Bir hata oldu galiba. Beklenmeyen Hata - Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yeniden yükleyin ve yine deneyin. Hata kodu: M7121-1935-107016

Bu hata genel mi yoksa bende mi problem var?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Şuan bende bir sorun yok az önce kontrol ettim.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Netflixin yardım sayfasında sorun yaşanıyor yazmışlar. Böyle bir site yapmaları çok güzel olmuş yeni fark ettim https://help.netflix.com/tr/is-netflix-down omercik 4 yıl önce
    • @farurhenho güzelmiş dostum murat 4 yıl önce

    Netflix'in kendi yardım sayfasında "Şu anda tüm cihazlarda yayınla ilgili sorunlar yaşıyoruz." diye bir bilgilendirme uyarısı çıkıyor. Anlaşılan aşırı derecede etkilemese de genel bir arıza var.

    Böyle bir sayfa yapmaları çok güzel olmuş. https://help.netflix.com/tr/is-netflix-down

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      kacak kullanıcılar icin yaptılar böyle hatayı hesabımı kestiler

      kemal00 kemal00 (24)