Netflix Cookies 2019 kodları nereden bulabilirim?

Netflix Cokies 2019 YENİ KODLAR VARMI ?

SİTE İSMİ SÖYLEBİLİRSİNİZ AMA DENEMEDEN SÖYLEMEYİN ÇÜNKÜ 2 SAATTİR SİTELERE GİRİP ÇIKIYORUM İŞE YARAMIYORUM KODLAR

mevlutkok mevlutkok (5)
5 yıl önce sordu

  • Bu siteden kodlar paylaşılıyor https://www.kisa.link/LCh5 kemal00 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Mevlüt benden söylemesi yanlış yoldasın, boşuna kürek sallıyorsun. Her gün bu tarz güvenlik açıklarına karşı önlem alıyorlar. Bir ara Spotify'dan şarkıyı direkt indirme vardı, Spotify o yöntemi kalıcı olarak fixledi.

Bu film indirmek dediğimiz şey programa bağlı değil, indireceğin kaynak siteye bağlı. Site sunucularını kapatmışsa indirmek imkansız.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • anladımda ben şimdi bunu sormadımki :D mevlutkok 5 yıl önce
  • Deli gibi Netflixe üye olmadan film indirme yöntemi aramıyor musun? @mevlutkok omercik 5 yıl önce
  • haklısın mevlutkok 5 yıl önce
  • Bu ciddiyetsiz, saygısız ve laubali, laftan anlamaz tavırları nedeniyle @mevlutkok'un hesabı ben tarafından kapatıldı. Yorumları kalabilir. Bir kez daha uzmanim.net'in diğer velet dolu forum siteleriyle karıştırılmaması gerektiğini vurgulamak istiyorum. omercik 5 yıl önce