Netflix'e üye olmadan film indirebilir miyim?

netflixten video indirme şansım yokmu (para verimde almadım)

mevlutkok mevlutkok (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    NEtflix video indirmek için şöyle bir uygulama buldum, denemedim: FLIXGRAB

    Deneyip sonucu bize bildirirsin.

    Soruyu yanlış okumuşum, netflix üyesisin ve indirme yapmak istiyorsun sandım. Benim yazdığım üyelerin video indirebilmesi için bir program. Üye olmadan indiremezsin tabi ki. Yoksa ne anlamı var.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • o oturum açömak gerekiyor flixgrab işe yaramıyor mevlutkok 5 yıl önce

    @alattin in bahsettiği FlixGrab programını bilgisayarıma kurup çalıştırdım. Netflix'ten filmi bilgisayarına indirebilmen için o ilgili filmin Netflix URL'sini yani linkini kopyalayıp FlixGrab programına yapıştırman gerekiyor. Fakat Netflix'te bir filmin URL'sini, üye olmadan anonim olarak alamıyorsun.

    Sen para verip satın almadım demiştin, yani Netflix'e üye değilsin. Bu durumda FlixGrab programı senin için geçersiz. Aslında Netflix o kadar pahalı değil. Film izleme ihtiyacını giderebildiğin mükemmel bir platform. Bence satın almalısın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ben tamamen yanlış anlamışım, netflix üyesi ve video indirmek istiyor diye anladım sorusunu. alattin 5 yıl önce
    • Yine de bahsettiğin program şahane. Netflix'in kendi içinde de film indirme özelliği var ama orda indirdiğin film yalnızca Netflix'in kendi içinden izlenebiliyor, özgür değilsin. FlixGrab programında bildiğimiz video formatında iniyor. Bundan güzel bir video çıkartabilir miyiz? :) @alattin omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho çıkar, hem de çok güzel bir video. Sayende netflix e başlıcam gibi görünüyor. alattin 5 yıl önce