Netflix telefonda sürekli dizi indiriyor

Android telefonda netflix uygulaması var. Telefonuma ne zaman baksam Netflix otomatik olarak izlemediğim dizi ve filmleri indiriyor. Netflix'in otomatik indirme yapmasını nasıl engellerim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Netflix kendi kendine dizi, film indiriyorsa Akıllı indirme özelliği açık demektir. Netflix Akıllı indirmeler > Sizin için indirilenler özelliği açıksa Wi-Fi bağlantısı olduğunda telefona otomatik dizi, film indirir.

    Netflix'in otomatik indirme yapmasını durdurmak için;

    1. Netflix uygulamasını açın.
    2. İndirilenler bölümüne dokunun.
    3. Akıllı indirmelere dokunun.
    4.  Sizin için indirilenler seçeneğini kapalı hale getirin. Dilerseniz Sonraki bölümü indiri de kapatabilirsiniz.

    Bu şekilde Netflix otomatik indirme özelliğini kapatmış olacaksınız ve artık Netflix wifi üzerinden kendi kendine indirme yapmayacak.

    hakan hakan (15424)