Netlifx'ten bilgisayara film nasıl indirilir?

netflix internet sitesi üzerinden pc ye film nasıl indirebilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FlixGrab programıyla indirilebiliyor ama hesabın e-posta adresini ve şifresini bilmen lazım. Onun dışında başka bir yöntem bildiğim kadarıyla yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • cookie kullandığım için e posta şifre ile giriş yapamıyorum sadece inernet sitesinde açık oradan direkt indirme yok mu acaba? veysi2023 5 yıl önce
    • IDM ile denedim ama yakalamadı herhalde yok peki şifresini değiştiremiyor musun o girdiğin hesabın @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • şifreyi değiştirmek için telefon numarama onay kodu göndermem gerekiyor, güvenmediğim için denemedim veysi2023 5 yıl önce
    • Sahte numara ile yapmayı deneyebilirsin. Burada sahte numara nasıl alınır videosu yapmıştım. https://youtu.be/x5cU0D2ty2o @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • teşekkürler, bakayım buna veysi2023 5 yıl önce
    • bunu denedim olmadı, hesaba kayıtlı telefon numarası olması gerekiyormuş veysi2023 5 yıl önce
    • tarayıcıdan indirmenin hiç yolu yok mu acaba? veysi2023 5 yıl önce
    • Benim bildiğim yok, bulursam bu konuya eklerim @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • şimdiden teşekkürler veysi2023 5 yıl önce