netmahal illeti hk.

Merhaba,

Netmahal isimli virüsü ü bir türlü bilgisayarımdan kaldıramıyorum.

Sitenizde ki yöntemleri dnedim fakat başarılı olamadım sanırım.Sadece Chrome da ana sayfa sekmesi düzeldi fakat arka planda uygulama hala çalışıyor ve explorer kullandığımda yine anasayfa olarak bu nalet site karşıma çıkıyor.

Yardımcı olurmusunuz Allah Rızası için..

Teşekkürler.

erda3406l erda3406l (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.facebook.com/1907emra?__nodl  arkadaşım bu linke tıklayarak istek gönder ben yapacağım

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)