Netmahal.portal sepeti

~~Merhaba ben netmahal ve portal sepeti mağduruyum bu pc eşimin ve acil kurtulmam lazım dediğiniz herşeyi yapmaya çalıştım ama kurtulamadım yardım edermisiniz
ntsc vs o yok bu pc de o adımıda kaldım ben

aydanur aydanur (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Olmayan adımları atlayabilirsiniz.

    Portalsepeti ve NetMahal'in farklı versiyonları var. Bunlardan bazınlarında Ntvc dosyası ve Macwebtoise klasörleri olmayabilir.

    Bu dosyaların olmadığından eminseniz diğer adımlara geçin.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kayıt Defterinden silmeyi deneyin bendede oldu ben öyle çözmüştüm

      Kayıt Defterinde f3 tıkla ve portal sepeti yaz çıkan değerleri sil sildikçe f3 e bas sonunde pc yi yeniden başlat büyük bir ihtimal çözülür

      gasir gasir (1)