(netmahal )silmeyi basardım ama hala var

arkadaşlar tarif ettiginiz şekilde sidim yeniden başlattım.

pc tarattım ama ama hala sayfalarım net mahal olarak açılıyor .

pc de net mahalle ilgili (gizli dosyalar dahil) hiçbirşey bulunmuyor.

yardımcı olabilirmisiniz.

izmirlicerkez izmirlicerkez (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer dosyaları temizlediyseniz 3. adımı tekrarlamak sorununuzu çözecektir. Çözüm sağlayamazsanız tüm adımları tekrardan gözden geçiriniz. Bir çözüme ulaşamadığınız takdirde Facebook adresimizden destek isteyebilirsiniz.

    NetMahal tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?

    utkubayat utkubayat (885)