netmahal virüsünü kaldıramıyorum

merhabalar ben çinden ülker, netmahal virusu ikinci kez bulaştı adımları takip etmeme rağmen kaldıramadım grouppolicy dosyasını bulamadım ve malware ındırdıgım halde calısmıyor uzaktan pc yı kontrol ederek yardımcı olabılırmısınız acaba :(

ulker00 ulker00 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/netmahal-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5470 buradaki adımları eksiksiz yaparsanız sıkıntınız kalmayacaktır.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      Her adımı eksiksiz yaptım.fakat internete bağlanamıyorum bağlantı var ama explorer açılmasına rağmen chrome açılmıyor.lütfen yardımmm

      monna monna (1)