netmahalden nasıl kurtulurum?

Netmahal'den kurtulama çalışıyorum fakat başaramadım.

Bu netmahalden nasıl kurtulabilirim lütfen bana yardımcı olur musunuz? işlemleri sırasıyla yapmaya çalıştım ama sanırım başaramadım. çünkü yine var var var.

aikido aikido (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    NetMahal tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?  Bu kesin çözümdür. Bunun dışında yapabileceğiniz bir işlem yok. Aşamaları kontrol edin. Sizde olmayan adımları atlayın.

    Fakat son adıma kadar kontrol ederek gibi.

    Mutlaka gözden kaçırdığınız bir adım vardır.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çok çok çok teşekkür ederim. Netmahal kabusundan kurtuldum.

      nilmaden nilmaden (1)