netspor web sitesi açılmıyor: Bu siteye ulaşılamıyor

Netsport web sitesine girmek istiyorum fakat Bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum. Hatanın tamamı şu şekilde

Bağlantı sıfırlandı.

Aşağıdakileri deneyin:

  • Bağlantınızı kontrol etme
  • Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
  • Windows Ağ Teşhislerini Çalıştırma

ERR_CONNECTION_RESET

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    netspor sitesi bilindiği üzere başta futbol maçları olmak üzere çeşitli spor dallarının takip edilebildiği bir web sitesi. Netspor üzerinde özellikle Bein / Digiturk üzerinde yayınlanan maçlar ücretsiz şekilde yayınlanıyor.

    Bu tür yayınlar yasal olmadığı için netspor sitesi sürekli ad  ve sunucu değiştiriyor. Bu sebepten eğer netspor sitesine giremiyorsanız web adresi değişmiş olabilir. Genelde netspor web adresi netspor21.com, netspor22.com, netspor23.com gibi gidiyor ve duruma göre sürekli adres değiştiriyorlar.

    Güncel netspor adresini twitter adresi üzerinden bulabilirsiniz: https://twitter.com/netspor10

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hoş geldin Murat, çoktandır yoktun. Güzel bigi verdin. Başta kendim sonra tüm futbol severler namına sana teşekkür ediyorum :) temmuz 6 yıl önce
    • hoşbulduk @temmuz hocam, işler yoğun vakit olmuyor sene sonu malum. işler hafifleyecek elbet :) murat 6 yıl önce
    • Dilerim öyle olur :) temmuz 6 yıl önce

    -1

    içerik reklam içerdiği için kaldırılmıştır

    redsporthd redsporthd (-101)