Netstat -n komutu

bu komutu girince gelen TCP adreslerinin yanında enaıbled listening gibi şeyler geliyordu fakat ilk defa SYN_SENT die birşey geldi bu nedir zararlımı

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığınız SYS_SENT durumunun anlamı gönderdiğiniz verinin karşı taraftan alınanamaması durumu olmalı.Yani bilgisayarınız karşıdaki sunucu ile bağlantı kurmaya çalışıyor ancak buna izin vermeyen firewall, güvenlik duvarı, virüs programı gibi bir yazılım bilgisayarınızda çalışıyor olabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)