nette film açılmıyor

Bugün nette bir film izleyecektim ama siteye girdiğim zaman video ekranı geliyor ama video acılmıyor.video bölümünde sadece bir resim var ne yaomalıyım.flash palyer güncelleme sorunu veriyodu güncelledim ama bişey olmadı

kayipefsane kayipefsane (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash Player'i önce sistemden tamamen kaldır, sonra en son versiyonunu yeniden kur. Ayrıca DNS değiştirerek denemeler yap (Google DNS, Open DNS vb).

    temmuz temmuz (12505)