nette kendiliğinden sekme açılıyor

Nete girdiğim zaman örneğin uzmanım.net de giriş yaparken kullanıcı adı bölümüne tıklayınca pc başka birsite açıyor.face de falan gezerken kendiliğinden yabancı oyun siteleri açılıyor ne yapmalıyım.bide  chrome da arama yapınca ekrana gelen ilk üç site yabancı oluyor bunun çözümü nedir.yardımcı olursanız sevinirim..

kayipefsane kayipefsane (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da karşılaştığınız reklam içeren pencerelerden kurtulmak için aşağıdaki linkte anlatılan adımları uygulayınız.

    chrome reklam virüsü

    Karşılaştığınız reklamlar hakkında daha detaylı bilgi ve Chrome'da yaptığınız aramanın hangi site üzerinden yapıldığını yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • http://cij.campaignism.com/WLBidRequestHandler?oid=2&width=1350&heig BÖYLE BİR SİTE GELİYO NE OLUR KURTARIN kayipefsane 9 yıl önce
    • Verdiğim linkteki adımları uyguladınız mı? Çünkü uyguladığınız takdirde sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir. Ekstra olarak SpyHunter programı ile bir tarama yapabilirsiniz. utkubayat 9 yıl önce