netten izlediğim videolar tam ekranı doldurmuyor

pc ye format atmadan önce izlediğim bir diziyi aynı siteden  tekrar izlemek istedim fakat tam ekranda video ekranı doldurmuyor.ekranın üçte biri kadar oluyor.ekranı doldurması için neyapmalıyım.bi de ekran önerilen çözünürlüğü desteklemiyor .önerilen çözünürlüğü sectiğimde ekrana bazı öğeler sığmıyor.

kayipefsane kayipefsane (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı sürücünü kaldır ve yeniden kur yada güncelle.

    temmuz temmuz (12505)