NETUTILS.DLL hatası nasıl çözülür?

Bir şey yüklemeye çalıştığım zaman her setup'a tıkladığımda bu hatayı alıyorum. C:\WINDOWS\SYSTEM32\NETUTILS.DLL programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor.Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yönetcinize veya yazılım satıcısına başvurun.Hata durumu: 0xc0000020 İşletim sistemim Windows 10

aeozyurt aeozyurt (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    NetUtils.dll Windows işletim sistemine ait bir dosya. Muhtemelen bu hatayı almanızın sebebi NetUtils.dll üzerinde oluşan bir hata olabilir.

    netutils.dll dosyasy bir şekilde zarar gördüyse hata almanız normal.

    netutils.dll dosyasını onarmak için sfc /scannow komutunu deneyebilirsiniz. Sfc komutu nasıl kullanılır: sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar? linkinden öğrenebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some
      of them. Details are included in the CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. For
      example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Note that logging is currently not
      supported in offline servicing scenarios. yaptıktan sonra bunu dedi bunun çözümü nedir peki?

      aeozyurt aeozyurt (1)