NetWare için İstemci Hizmetleri Karşılama ekranını devre dışı bıraktı hatası

NetWare için İstemci Hizmetleri Karşılama ekranını devre dışı bıraktı hatası için bana yardımcı olur musunuz..       ...

ipk6 ipk6 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows XP'de

    NetWare için İstemci Hizmetleri Karşılama ekranını ve Hızlı Kullanıcı Değiştirme'yi devre dışı bıraktı. Bu özellikleri geri yüklemek için NetWare için İstemci Hizmetleri'ni kaldırmanız gerekir.

    hatasının çözümü için  Microsoft aşağıdaki çözümü paylaşmış:

    1. Denetim Masası'nda Klasik görünümü kullanıyorsanız, Ağ Bağlantıları'nı çift tıklatın. Kategori görünümünü kullanıyorsanız, Ağ ve Internet Bağlantıları'nı ve ardından Ağ Bağlantıları'nı tıklatın.
    2. Kullandığınız her bir bağlantıyı sağ tıklatın ve sonra da Özellikler'i tıklatın.
    3. Her bir Yerel Ağ bağlantısının Genel sekmesinde, Netware için İstemci Hizmeti'ni vurgulayın ve Kaldır'ı tıklatın.
    4. Denetim Masası'nı açın ve sonra Kullanıcı Hesapları'nı çift tıklatın.
    5. Görev seç... altında, Kullanıcıların oturum açma ve kapatma şeklini değiştir'i tıklatın.
    6. Kullanmak istediğiniz oturum açma ve kapatma seçeneklerini tıklatıp belirleyin: Karşılama Ekranını Kullan veya Hızlı Kullanıcı Değiştirme Kullan.
    7. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    Bu işlemi denediniz mi?

    murat murat (12492)