Network error. Please refresh the page.

Opera ile (VPN açık) bir siteteye girmek istiyorum karşıma: Network error. Please refresh the page. mesajı geliyor. Sorun ne olabilir? VPN 'i kapatıp açtık yine aynı. Web sitesine giremiyorum.

alivecan alivecan (337)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    VPN açıkken farklı bölge seçip girmeyi dene

    Farklı tarayıcıdan " Touch Vpn " uzantısı ekleyerek giriş yapmayı dene

    VPN masaüstü uygulaması indirerek giriş yapmayı dene ( betternet vpn gibi )

    Normal herhangi bi siteye girince böyle bir hata alıyor musun yoksa sadece giriş yapmak istediğin sitede mi böyle hata var ?

    ( eğer sadece giriş yapmak istediğin site ise yukarıda yazdığım şekilde giriş yapmayı dene olmuyorsa tahminen site ile alaklı genel sorun olabilir )

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Başka sitede bu hatayı alıyor musun? Network error. Please refresh the page. hatası siteye özgü bir hata gibi görünüyor. Sanki sadece o sitede sorun varmış gibi. Opera VPN'e ait bir hata değil bu. Bence farklı sitelere girmeyi dene. Eğer o sitelere girebiliyorsan ve Network error. Please refresh the page. hatasını tek sayfada alıyorsan o web sitesi çökmüş demektir.

      hakan hakan (15409)
      4 yıl önce cevaplandı

        Network error. Please refresh the page hatası girmek istediğin web sitesinin sana yolladığı bir hata.Genelde web siteleri teknik sorun yaşadıklarında kullanıcıya bu tür mesajlar gönderirler.  Bu hatayı sen düzeltemezsin site sahibinin düzeltmesi gerekir.

        alattin alattin (16984)