Network printerimde wifi özelliği yok hangi aparatla network girişine takarak wifi yapabilirim modem ve swich ten kablo getiremiyoruz.

Nétwor özelliği olan mfp cihazımı kablosuz ağa eklemek için adaptör ne olabilir.

muratcay muratcay (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    TPLINK TL-WPS510U

    ihtiyacın olan ürün bu. Bu ürün herhangi bir yazıcıyı (wifi özelliği olmayan) Wifi özelliği kazandıran bir üründür. USB port üzerinden yazıcına wifi özelliği kazandırır.  Fakat almadan önce yazıcı uyum listesine bakmanı öneririm. Pek çok yazıcı ile uyumlu. Fakat uyumsuz olduğu modellerde var.

    hakan hakan (15409)