Next HD minix black ethernet kablosu sorunu

Geçenlerde Next HD mini black uydu alıcısına ethernet kablosu dönüştürücüsü siparişi verdim niyetim YouTube ye bağlanmakti. Dönüştürücü elime ulaştığında ethernet kablosunun bir ucunu modeme diğer ucunu dönüştürücüye taktım ve dönüştürücünun diğer USB girişli kısmını uydu alıcısına taktım yanlız ekranda yada menüde hiçbir şey belirmedi. Not: dönüştürücünun yanında minik bir CD çıktı ne işe yaradığını bakmadim. Kullandığım uydu alıcısı serisinin ilk modeli olduğundan her wifi adaptörü desteklemiyor diye yazılar okudum o yüzden isim garanti olsun diye dönüştürücü aldım ama ise yaramadi sanırım yardım edin

merakli42 merakli42 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öyle düz mantıkla yola çıkarsanız böyle beklenmedik hatalarla karşılaşmanız çok doğal. Her uydu alıcısı LAN'ı desteklemiyor. Önce uydu alıcısının teknik servisiyle iletişime geçip gerekli bilgiyi onlardan alın ve daha sonra siparişinizi verin.

    omercik omercik (9418)