NextDNS 300.000 sorguyu aştığında ne olur?

NextDNS ücretsiz 300 bin versiyonunu kullanmak istiyorum 300 bini aşınca kendisi engellemeyi kapatıyor mu yoksa ucreti bir şekilde tahsil mi etmeye çalişiyor bunu ögrenrisem çok güzel olur ?

Anonim Anonim (156)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NextDNS ücretsiz kullanıyorsanız aylık 300 bin sorgu hakkınız olduğunu biliyorsunzdur. 300K sorgu her ay sıfırlanır. Olurda bir ay 300K sorgu limitini aşarsanız NextDNS önce sizi 250 bin sorgunuz olduğunda bir mail ile bilgilendirir.

    Daha sora 300 bin sorgusu aşıldığında 2. bir mail gönderir ve bundan sonra ücretli bir pakete geçmezseniz NextDNS normal bir dns hizmeti olarak çalışır. Yani yaptığınız DNS filtreleri işlevini yitirir tüm özellikleri kapatılır.

    Sonraki ay tekrardan bu özellikler açılır. NextDNs sizin bilginiz dışında sizden para tahsil etmez.

    alattin alattin (16999)
    9 ay önce cevaplandı