nfs most wanted - İstenen işlem için yükseltme gerekiyor hatasının çözümü nedir?

nfs most wanted  oyunu açılmıyor hata veriyor. İstenen işlem için yükseltme gerekiyor diyor. Ne yapabilirim?

enes32 enes32 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hatayı paylaşsan iyi olurdu.

    İstenen işlem için yükseltme gerekiyor. Buna bakmanı öneririm. Bir de oyunu açarken sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştır.

    Sanki kısıtlı kullanıcı ile çalıştırmayı deniyormuşsun gibi hata vermiş.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Dostum sorunu çözebildin mi

      atillademirci12 atillademirci12 (1)