Nik Collection nedir?

Google Nik Collection nedir?

Google Nik Collection nereden indirilir?

Google Nik Collection ücretsiz mi?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nik Collection nedir?

    Google Nik Collection,  Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, ve Apple Aperture için fotoğraf üzerinde çok güzel efektler yaratabileceğiniz eklentilerdir. Daha önceleri 500$ civarında satılan bu eklentiler şuan Google tarafından ücretsiz olarak dağıtılılıyor.

    Yazılımın üreticisi Alman Nik firması 2012 yılında Google tarafından satın alınmıştı.

    Nik Collection 'ın çalışması için neler gerekli?

    Windows

    • Windows Vista®, Windows 7, Windows 8, Windows 10
    • Adobe Photoshop CS4 ile CC 2015 arası
    • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
    • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası

    Mac

    • Mac® OS X 10.7.5 ile 10.10 arası
    • Adobe Photoshop CS4 (HDR Efex Pro 2 için CS5) ile CC 2015 arası
    • Adobe Photoshop Elements 9 ile 13 arası (Photoshop Elements ile uyumlu olmayan HDR Efex Pro 2 hariç)
    • Adobe Photoshop Lightroom 3 ile 6/CC arası
    • Apple® Aperture® 3.1 veya sonrası

    Ekran kartı

    NVIDIA GeForce 8 Serisi, GeForce 9 Serisi, GeForce 100 Serisi, GeForce 200 Serisi, GeForce 300 Serisi, GeForce 400 Serisi, GeForce 500 Serisi, ATI Radeon HD2000 Serisi, Radeon HD3000 Serisi, Radeon HD4000 Serisi, Radeon HD5000 Serisi, Radeon HD6000 Serisi.

    Uyumlu kart yoksa GPU hızlandırma devre dışı bırakılır ve CPU kullanılır.

    Google Nik Collection nereden indirilir?

    Google Nik Collection indirmek için buraya tıklayın: Nik Collection indir

    Açılan sayfada en üste bulunan indir butnuna basın ve Windows veya Mac seçimin yapın.

    Nik Collection içinde hangi fotoğraf efekleri var?

    Nik collection içinde şu fotoğraf efekleri mevcut:

    • Analog Efex Pro

    • Color Efex Pro

    • Silver Efex Pro

    • Viveza

    • HDR Efex Pro

    • Sharpener Pro

    • Dfine

    Google Nik Collection ücretsiz mi?

    Evet. Nik Collection tamamen ücretsiz.

    murat murat (12492)