Nik Collection yükledim ama bilgisayarda görünmüyor

merhaba nik collection yükledim windows 7 ultimate kullanıyorum hiç bir uyarı vermiyor yüklendi diyor ama bulamıyorum.

program ve özelliklerde yüklü görünüyor.

admknc admknc (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nik Collection tek başına çalışan bir program değil. Photosop eklentisi. Yükledikten sonra fotoğraf efeklerini kullanabilmek için Photoshop'u çaluştırman lazım. Burada daha detaylı bir bilgi paylaştım: Nik Collection nedir?

    Photoshop'u açınca karşına bir araç çubuğu olarak gelecektir.

    murat murat (12492)