NO İP üyelik sorunu.

SA arkadaşlar no ip den üyelik alıcaktım fakat site kapanmış başka nerden üyelik alabilirim veya buna benzer başka bir yolu var mı ??

typer16 typer16 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk öncelikle no ip gerçekten karışık olabiliyor bu yüzden pek önermem.Ancak güzel bir site biliyorum.Bu sitedende ingilizce olarak çok zor olmayacak şekilde no ip'e benzer hizmet alabiliyorsun.Ancak dediğim gibi biliyorum çok kullanmadım ondan pek yardımcı olamayabilirim.Ancak bir göz atmak için bknz:http://duckdns.org/

    aslimtr aslimtr (1)