Node.js: Server-side JavaScript çalışmayı durdurdu hatası

Adobe Premiere CC 2018'i açtığım zaman 'Node.js: Server-side JavaScript çalışmayı durdurdu hatası' alıyorum kapatıyorum 5 saniye sonra geliyor. Bu hatayı nasıl engellerim?

treajen treajen (43)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adobe forumunda Node.js: Server-side JavaScript çalışmayı durdurdu hatasının çözümü için şunu önermişler:

    İşletim sistemi belirtmemişsin. Ben de çözümü bulduğum gibi yazıyorum

    1. Denetim Masasına git.
    2. Programlar ve Özelliklere git.
    3. Windows Özelliklerini aç kapat bölümünde Microsoft .NET Framework 3.5.1  seçili değilse seç.

    hakan hakan (15424)