Nokainın tüm modellerini özellikle klasiklerin modellerini hangi sitede bulabilirim ?

 Nokainın tüm modellerini  özellikle klasiklerin modellerini hangi sitede  bulabilirim ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://www.gsmarena.com

    drakeos drakeos (26)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler. Verdiğiniz adres çok işime yaradı . Aradığım modelin numarasını bilmiyordum ve bu adreste buldum . Sağ olun . @drakeos(1) mat7 7 yıl önce

    Sanırım satın almak amacıyla soruyorsunuz ? Eğer özellikleri bakma amacıyla soruyorsanız @drakeos un dediği gibi gsmarena.com güzel bir sitedir.

    Piyasada sıfır olarak sadece Nokia nın amacı konuşmak ve mesajlamak olan telefon modellerini bulabilirsiniz.Örneğin Hepsiburada.com üzerinde Nokia 215 tipinde telefonlar sıfır olarak bulunabilir.

    Nokia eski telefonlarından Nokia 6600 gibi symbian işletim sistemi içeren telefonları artık üretilmediğinden sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi ikinci el satış yapan kullanıcılardan bulabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler.Evet @drakeos(1) verdiğiniz adres çok işime yaradı . Aradığım modelin numarasını bilmiyordum ve bu adreste buldum . Ve satın almak amacıyla sordum .. Her ne kadar akıl tlfnlar zirvedeysede bence gerçek tlfn klasikler . Ve büyükllerimiizin kullanabileceği en doğru tlffnlar kesinlikle. Ama maalesef üretimden kalkııyor ve bu bence büyük hata. Bu arada ben bana faydalı olduğunu siz iki arkadaşımıda işaretlemek istiyorum fakat yapamıyorum nasıl yapabilirim ? mat7 7 yıl önce
    • @ebruli Nokia eski 3310 telefonun yeni versiyonunu çıkartacak, ancak nasıl olacağı tam net değil.Bekleyin isterseniz belki aradığınız modeli orada gösterirler :) Oylama durumu çok önemli değil.1 kişiyi oylamanız konunun çözüldü etiketine sahip olması için yeterli. ismailsarp 7 yıl önce
    • Evet bende gördüm iyi güzel olacak şekli her halde . Ama bekleme gerek yok bir büyüğüm için araştırıyorum , o yüzden gayet basit bir tl olmalı . 2730 -1280 arasındayım :) Oylama konusu öylede mesela iki arkadaşımız cevap veriyor ve ben iki cevaptanda yararlanıyorum bu yüzden birinizi oylasam diğerinize haksızlık etmiş gibi hissediyorum ben . Bu sisteme bir sistem daha getirilneli bence :) mat7 7 yıl önce
    • :) @ebruli ismailsarp 7 yıl önce
    • @ebruli @ismailsarp Öncelikle cihaz Android işletim sistemini kullanacak ki bu zaten beklediğimiz bir şeydi. Yine de 3310 tam olarak bir akıllı telefon olmayacak. Cihazın kökenlerine sadık kalınacakken, sadece görsel olarak biraz daha hafif ve ince olması bekleniyor.Cihaz LCD ekran ve bolca renk seçeneği ile gelecek. Fiziksel tuşlar ise original 3310 ile aynı yapıya sahip olacak ama tuşların boyutları biraz daha farklı olabilir.Yeni Nokia 3310 son olarak değiştirilebilir batarya ile karşımızda olacak. Telefonun bu Pazar, MWC 2017'de duyurulması bekleniyor. ALINTIDIR! toprak34 7 yıl önce