Nokia 6 hakkında düşünceleriniz nedir?

Herkesin bildiği gibi Nokia en eski markalardan ve bütün ürünleri kaliteli bir marka. Şimdilerde ise Nokia android sürümüne geçti ve android üretmeye başladı.
Nokia 6 almayı düşünüyorum gerçi Nokia 8'de çıktı ama o biraz pahalı benim için. Nokia 6'yı önerir misiniz bilen var mı?

habib701 habib701 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Özelliklere Bakıldığında Güzel'e Benziyor.

    "GittiGidiyor"  Sitesine Bakıldığında Usb 2.0 Portu Olduğu Gözüküyor.

    Buna Göre Çok İyi

    8/16 Mp Kamera'da İyidir

    malgibiolan malgibiolan (307)