Nokia aha 501 whatsapp fotoğraf gönderme sorunu nasıl çözülür?

Nokia aha 501 telefon  için whatsapp kullanılıyor ancak daha önceden oradan foto atıp alma işlemi gerceklesiyordu şimdi ise sadece alıyor ama resimi gondermiyor. Neden bilen var mı ?

ceylan3201 ceylan3201 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp dosya gönderme sorunu genelde telefonda yer kalmadığında ortaya çıkar. Telefonda boş ver var mı önce onu kontrol edin.

    Sorun devam ederse WhatsApp uygulamasını kaldırın ve yeniden yükleyin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bilginiz için teşekkür ederim ceylan3201 7 yıl önce