Nokia Lumia 520 güncelleme alıyor mu?

Köşede duran bi nokia lumia 520'm var şimdi brn bunu güncelleyip kullanmak istiyorum ama misal hala güvenlik güncellemeleri geliyormu yani güvenilirmidir kullanmak? Nokia nın desteği çektiğini duymuştumda doğrumudur?

selocan787 selocan787 (107)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ihtimalle Lumia 520 güncelleme miladını çoktan doldurmuştur. Ama bu kullanmak güvenilir değil anlamına gelmez. Eğer çalışıyorsa kullanabilirsin.

    Güncellemeleri denetle bölümünde yeni bir güncelleme varsa belli olur zaten.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Zaten sadece instagram whatsapp için kullanıcam pek bir sorun olmaz herhalde selocan787 5 yıl önce
    • Kullanabilirsin sorun olmaz. Gayet iyi @selocan787 omercik 5 yıl önce