Nokia Lumia 625 güç düğmesi çalışmıyor

Merhaba telefonumda hiç sorun yokken bozuldu. Eve geldim bugün takıldım biraz telefonda sonra güç düğmesine bastım ama kapanmadı. Bastığım zaman güç düğmesine telefon kapanmıyor basılı tutunca telefon tamamen kapanabiliyor ama. Ayrıca şebeke yok diyor. Bunların hepsi durduk yere oldu anlamadım. Telefonumun modeli Nokia Lumia 625. Şimdi napıcam yardım eder misiniz?

warofthe warofthe (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal olarak bir sıkıntı olmuş olabilir. İlk olarak cihazı sıfırla. Ardından sorun devam ederse teknik servise gönder.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bu arada şuan güç düğmesi düzeldi ama şebeke hala sorunku akşama format atıcam olumlu ya da olumsuz yazarım buraya warofthe 8 yıl önce
    • Yazılımsaldır büyük ihtimal ile. Bekliyorum :) brsozl 8 yıl önce
    • sorunum çözüldü format atınca sağolun hocam warofthe 8 yıl önce
    • Rica ederim warofthe. Cevabı onayla istersen aynı sorunu yaşayanlar çözüldü olarak görürse faydalanabilir :) Hadi geçmiş olsun. brsozl 8 yıl önce