Nokia XL WhatsApp durdu hatası nasıl çözülür? Nokia XL WhatsApp nasıl yüklenir?

Merhaba ben nokia xl cep telefonu kullanıyorum.telefonuma format attım telefonun kendi mağazası çalışmıyor.Ben de mobil 1 marketi indirdim kurdum.Buradan whatsapı telefonuma kurdum fakat whatsap durdu uyarısı alıyorum.Whatsap çalışmıyor.Sitenizdeki yönergeleri uyguladım.Sorun çözülmedi.Yardımlarınızı bekliyorum.İyi günler

tukenmez tukenmez (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarı ile Nokia XL üzerinde pek çok android uygulaması çalışmıyor.  Nokia XL üzerinde WhatsApp yerine WhatsApp Plus uygulamasını deneyebilirsin.

    WhatsApp plus resmi olmayan, üzerinde pek çok değişikliği yapabileceğin bir uygulama. Temel olarak WhatsApp ve WhatsApp plus aynı işi yapıyor.

    WhatsApp Plus APK indirmek için tıkla

    murat murat (12492)