Noktalama İşaretleri ile İlgili Ödev Ben dayanamadım ( ) ( ) Niçin ağlıyor ( ) ( ) diye sordum ( ) Cevap vereceği yerde kapının yanına doğru çekildi (

dersim var lütfen bunu nasıl yaparım lütfen bana yardımcı olurmusunuz rica ederim dersim 21:30 da bitiyo lütfen yapıp gonderebilirmisiniz

ufukbayrak ufukbayrak (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ufuk  burası teknoloji sitesi. Ödev sitesi değil. Fakat bilmediğini düşünerek cevabı vereyim.

    Ödev: Ben dayanamadım (.) ( ") Niçin ağlıyor (?) ( ") diye sordum ( .) Cevap vereceği yerde kapının yanına doğru çekildi(.)

    hakan hakan (15394)