nopcommerce Chrome HTTP ERROR 400 sorunu

NopCommerce kaynak kodunu Visual Studio ile düzenlediğimde debug aşamasında  aşağıdaki hatayı alıyorum. Sorun Firefox tarayıcısında görünmüyor.

Bu sayfa çalışmıyor

Sorun devam ederse site sahibiyle iletişime geçin.

HTTP ERROR 400

Chrome nopcommerce  HTTP ERROR 400 hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome nopcommerce  HTTP ERROR 400 hatasının çözümü nedir?

    Google Chrome ile Nopcommerce kaynak kodunu debug ediyor ve durduk yere  HTTP ERROR 400 hatası alıyorsanız sorun çerezlerden kaynaklanmaktadır.

    Chrome cookilerini temizleyin ya da yeni bir gizli sekme üzerinde çalıştırın. Sorun düzelecektir.

    alattin alattin (16999)